Nabídka nemovitostí

               PRONÁJEM BYTU 3+1

                     ORLOVÁ - LUTYNĚ, UL. POLNÍ, EV.Č.: 00884

Nabízím Vám pronájem bytu 3+1 v osobním vlastnictví na ulici Polní se zasklenou lodžií v 12. NP panelového domu po revitalizaci. Podlahová plocha je 65 m2, příslušenství sklep. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - kuchyň, koupelna s hydromasážním sprchovým koutem, WC, nové podlahy, nové dveře. Z kuchyně je vstup na zasklenou lodžii. Jako krytina je na podlaze v pokojích plovoucí podlaha, v koupelně je položená dlažba. Měsíční nájem je 9.900,- Kč + energie. Kauce 20.000,- Kč. V dosahu je veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléřky.

9.900,-Kč/měsíc

                PRODEJ ZAHRADA


                              LIPNÍK NAD BEČVOU, UL. OŘECHY, EV.Č.: 00877


Nabízím vám k prodeji pozemek o výměře 1 431 m2 se zahradním domkem, který se nachází v zahrádkářské osadě Ořechy. Pozemek je dle ÚP veden jako plocha individuální rekreace a lze postavit rekreační chatu. Na pozemku je kopaná studna, elektřina je v dosahu, příjezd je po obecní komunikaci. Pozemek je částečně oplocený.

Více informací u makléřky.


670.000,- Kč

           PRODEJ STAVEBNÍ POZEMEK

                        REZERVACE

                    HORNÍ TĚŠICE, EV. Č.: 00863

Nabízím vám k prodeji stavební pozemek o výměře 670 m2 v klidné lokalitě obce Horní Těšice, která se nachází 8 km od Hranic a 18 km od Valašského Meziříčí. Pozemek je dle ÚP vedena jako pozemek pro venkovské bydlení. Inženýrské sítě jsou v dosahu, příjezd je po zpevněné obecní komunikaci. Celý pozemek je oplocený.

Více informací u makléřky.

590.000,- Kč

       PRONÁJEM BYTU 2+1 -REZERVACE


             HRANICE, TŘ. 1. MÁJE, EV. Č. : 00854

Nabízím k pronájmu pěkný a prostorný byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 50 m2, který se nachází v 1. patře panelového domu s výtahem. Byt je v původním udržovaném stavu a disponuje dvěma pokoji, kuchyní s jídelním koutem, koupelnou a WC, lodžie. Pokoje jsou neprůchozí. V bytě zůstává část vybavení (sedací souprava, konferenční stůl, jídelní sestava s židlemi, lednice, pračka). V okolí veškerá občanská vybavenost. Nájemné činí 9.000,-Kč/měsíc vč. zálohy na elektřinu a plyn, kabelovou televizi a internet si nájemník zajistí sám. Vratná kauce ve výši 9.000,-Kč. Majitel preferuje pracující, nekuřáky a bez zvířat. Dlouhodobý pronájem. Více informací u makléřky.

9.000,- Kč/měsíc

              PRODEJ BYT 3+1-REZERVACE

                          ORLOVÁ - LUTYNĚ, UL. POLNÍ, EV.Č.: 00835

Nabízím Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví na ulici Polní se zasklenou lodžií v 12.NP panelového domu po revitalizaci. Podlahová plocha je 65 m2, příslušenství sklep. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - kuchyň, koupelna s hydromasážním sprchovým koutem, WC, nové podlahy, nové dveře. Z kuchyně je vstup na zasklenou lodžii. Jako krytina je na podlaze v pokojích plovoucí podlaha, v koupelně je položená dlažba. V dosahu je veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléřky.


1.290.000,-Kč

         PRODEJ 3+1 S GARÁŽÍ-REZERVACE


                                  HRANICE, SÍDLIŠTĚ HROMŮVKA, EV.Č.: 00805

Nabízím Vám k prodeji byt 3+1 v 3.NP panelového domu v osobním vlastnictví. Podlahová plocha bytu je 68 m2, příslušenství sklep. Byt je po částečné rekonstrukci, zděné jádro, nová koupelna a kuchyňská linka, podlahy, dveře a nová elektřina.

Součástí prodeje je i garáž, na kterou je vidět z oken bytu. Byt je volný dle domluvy. Zajistíme optimální variantu financování. Více informací u makléřky. 


2.650.000,- Kč

                 PRODEJ RD-REZERVACE

           KELČ, EV. Č.: 00786

Nabízím k prodeji zděný rodinný dům v obci Kelč. Dům je umístěný v klidné části obce nacházející se 11 km od města Hranice a 16 km od města Valašské Meziříčí. Celková plocha pozemku je 2093 m2, zastavěná plocha je 821 m2, podlahová plocha je 95 m2.

Dispozice domu je 3+1, v přízemí domu je veranda, předsíň, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna a WC. Půdní prostor s možností vybudování obytného podkroví. K domu patří hospodářské budovy, stodola a garáž. Na udržované zahradě je pergola s posezením, udírna, zapuštěný bazén a trampolína.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, obecní vodovod, elektřinu a plyn. Vytápění domu je krbovými kamny s tepelným čerpadlem a plynovým kotlem.
Nízké náklady na bydlení. V obci je veškerá občanská vybavenost. Dům je ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku po domluvě s makléřkou. 


3.650.000,- Kč

                   PRODEJ LOUKA

K.Ú. LESKOVEC, EV.Č.: 00750

Nabízím k prodeji louku s malým lesíkem v klidné části obce Leskovec na polosamotě. Výměra louky činí 33 294 m2. Jedná se o krásné místo, poskytující soukromí a zároveň krásné výhledy na okolní kopce a přírodu. Příjezd po obecní komunikaci, na pozemku vyvěrají dva prameny. Zajímavá investiční příležitost, je zde možnost pro stavbu zemědělského objektu. Pro více informací volejte makléřku nabídky.


26,- Kč/m2

                 PRODEJ RD - REZERVACE

KELČ - NĚMETICE, EV.Č.: 00713

Nabízím k prodeji zděný rodinný dům v obci Němetice. Dům je umístěný v klidné části obce nacházející se 11 km od města Hranice a 15 km od města Valašské Meziříčí. Celková plocha pozemku je 2674 m2, zastavěná plocha je 910 m2, podlahová plocha je 150 m2. 
Dispozice domu je 4+1, v přízemí domu je vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a dva pokoje, koupelna a WC. Půdní prostor s možností vybudování obytného podkroví. K domu patří pergola, skleník, stodola, dílna, hospodářská budova.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, obecní vodovod, k dispozici je i vlastní studna, elektřina, plyn je na hranici pozemku. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva. Dům je ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku po domluvě s makléřkou. 

2.500.000,- Kč

         PRONÁJEM OBCHODNÍ PROSTORY -REZERVACE

HRANICE I-MĚSTO, EV.Č.: 00572

Nabízím k pronájmu obchodní prostory, v současnosti využíváno jako prodejna T-mobile se sociálním zázemím. Prostor je po rekonstrukci, podlahová plocha je 25 m2. Měsíční nájem je 15 000,-Kč + energie. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Volný dle dohody. Více informací u makléřky.

10.000,- Kč/měsíc

                          PRONÁJEM TANEČNÍ STUDIO 

                                                   HRANICE I-MĚSTO, EV.Č.: 00568


Nabízím k pronájmu bývalé taneční studio se sociálním zázemím. Prostor je po rekonstrukci, podlahová plocha je 45 m2. Měsíční nájem je 7.000,-Kč + energie. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Volný dle dohody. Více informací u makléřky.

7.000,- Kč/měsíc