Reference

Chci Vám touto cestou poděkovat za rychlý prodej mého bytu. Komunikace příjemná a bez problému. Měla připraveny všechny podklady a smlouvy, které byly jednoznačné a srozumitelné. Veškeré formality spojené s prodejem vyřízený k mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji a osobně doporučuji dalším klientům.

Jindřiška T.

       

Dobrý den paní Furárová, tímto bych Vám chtěla poděkovat za vstřícnost, ochotu a flexibilitu při prodeji mého bytu. V bytě jsem prožila celý svůj dospělý život. Proto rozhodování o prodeji bylo nelehké a dlouhé. Okolnosti si však žádaly změny v mém životě. Díky Vašemu lidskému přístupu se mi podařilo eliminovat náročnost celého procesu. Moc Vám děkuji a přeji jen to dobré.

Simona Hlavicová        


Dovolte mi poděkovat za Vaši práci, kterou jste pro nás odvedla s prodejem pozemků v Kelči.
Trochu nám narušil kontakt nezvaný virus,ale pevně věřím,že vše bude úspěšně pokračovat i v prodeji našeho domku.
Pojem " Vaše práce" však zahrnuje daleko více. Nebývá zvykem u zaměstnanců realitek (a to jsme se setkali s několika
makléři, leč neúspěšně),aby projevovali takový přístup k prodeji,jako Vy. Hluboce si vážím Vašeho přístupu,empatií,znalostí a přehledu.Musím zmínit i trpělivost(vzhledem k prodávajícímu) i Váš hluboký zájem o věc.
Rozhodně je velkým přínosem,že velice dobře dovedete odhadnout zájemce o koupi,případně i jeho záměr.
Znáte výborně mentalitu a možnosti obyvatel regionu. Zároveň dovedete nabídnout a následně úspěšně prodat zájemcům,kterým jde více než o bydlení.
V našem případě to byly pozemky našich předků.
Do dnešní chvíle nepadlo naše písemné poděkování,tak činím až dnes.
Pevně věřím,že dojde i k prodeji našeho nám milého domku. Musím vyslovit i poděkování za Vaši spolehlivost a určitou péči o naši nemovitost.Vzhledem k situaci v rodině,nelze již dojíždět z Ostravy do Kelče. Máme na Vás plné spolehnutí,což je výjimečné a za což patří velký dík. Vám i celé společnosti přeji co nejvíce úspěchů v práci i v osobním životě. Nyní přeji každému především zdraví a štěstí!!! Ať Vás neodradí žádný neúspěch nebo nepříjemní lidé při zajímavé práci.
Dovoluji si sdělit,že tato slova vystihují i pocity paní Evy Veselé a její rodiny.Bez vzájemné důvěry se cokoliv podniká hůře.
Se srdečnými pozdravy a přáním všeho nejlepšího

Hana Navrátilová s rodinou.


p. Furárová je bezkonkurenční človíček,maximálně obětavá a spolehlivá,můžu jen doporučit a to mi věřte,prodali jsme díky ní vše vždy bez problémů a dle představ.Diky za to že jsou takoví lidé jako je p.Furárová!!!

Radka Martinková


Velmi sympatická paní, perfektní domluva i ochota. Koupili jsme dům, jehož prodej nám zprostředkovala. Doporučuji :)

Maruška Platková


S paní Furárovou byla bezproblémová spolupráce a komunikace, mohu jen doporučit. Vyšli jsme si vstříc ve všech směrech

Bc. Jana Vejmolová


S paní makléřkou M.Furárovou jsem byla velmi spokojena. Obchod proběhl rychle a naprosto bez chyby. Děkuji. Doporučila bych ji všem

 Alena Jouklová


Jsem ráda,že jsem měla štěstí při mých zakázkách na p.Furárovou,velice ochotná, vstřícná paní,jde vidět že svou práci dělá ne jen ve svém zájmu ,ale i v zájmu klientů.. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Radka Martinková


Dobrý den, vážím si práce a služeb p. Magdy Furárové, patří jí velký vděk a obdiv za její ochotu, vstřícnost a trpělivost při mnohdy náročných zajemcích. S pozdravem a přáním hezkého dne

Radka Martinková


Byla jsem se vším opravdu spokojená na 100%, doporučuji všem

Jana Samiecová


Dobrý den, paní Furárová je profesionálka. Moc si vážím toho co pro mne udělala. 

Helena Žáková


Paní Magda Furárová je velmi sympatická a komunikativní makléřka s příjemným vystupováním. Vždy nám vyšla vstříc, vždy se s ní dalo na všem domluvit, nic nebyl problém. Velice nám pomohla s prodejem zahrady, a to i přes nepříznivé okolnosti. Navíc se jí zahradu podařilo prodat v prosinci, což považujeme za husarský kousek. Tímto jí ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů nejen v pracovním, ale i osobním životě. 

Manželé Čechovi


100% spokojenost. Můžu jen doporučit. Paní Furárová je velice příjemná, vstřícná a ochotná. Odpovídala klidně a mile na jakýkoli dotaz. Vše zařídila a splnila vše na čem jsme se domluvili. Tuhle paní makléřku doporučuji všemi deseti. Děkuji vám. 

Vargaiová M.


Pani Furarova mi zprostredkovala pronajem meho bytu na sidlisti Hromuvka v Hranicich. Jako vzdy jsme byl velmi spokojen s jejim sluzbami (spolupracujeme spolu jiz nekolik let), pravidelne me informovala vyvoji me zakazky a dokonce sla nad ramec svych povinnosti, kdyz koordinovala prace na upravach bytu pred jeho predanim novym najemnikum. Spolupraci s pani Furarovou mohu ostatnim klientum jen doporucit!

Martin Kořenek


Paní Furárová je nejlepší makléřka. Všem doporučuji.

Ing. Bořek Pardubický


Rychlost prodeje a solidní jednání.

Milan Martinek


Paní Furárovou velmi ráda doporučím všem svým známým. Děkuji.

Libuše Těšická


PANÍ MAKLÉŘKA MAGDA FURÁROVÁ JE VELICE PŘÍJEMNÁ A VSTŘÍCNÁ. VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT!

Irena Nacházelová


Vše jak na drátkách, můžu jen doporučit.

Tomáš Macejka


V posledních letech jsem realizoval více obchodů (chata, pozemek pod zemědělskou stavbou atd.),ale práce makléřky paní Furárové, která realizovala tuto zakázku neměla chybu, vše klaplo dle plánu, po řádné domluvě, dodržení času při schůzkách, korektní jednání a velmi dobré vystupování. Děkuji za spolupráci a paní Furárovou doporučím všem kolegům a známým. S pozdravem 

Oldřich Nehyba


Děkuji paní Furárové za výbornou spolupráci.

Marie Hlavicová


Rychlé a bezproblémové jednání.

Ing. Petr Pospíšil


S paní Furárovou jsme byli velmi spokojení, byla milá, příjemná, ochotná. Velmi dobrá spolupráce.

Blanka Matějů


Paní Furárová byla velmi příjemná, milá a ochotná. Děkujeme.

Marta Matějů


S paní Furárovou jsme byli spokojeni. Velice milá, příjemná a obětavá. Makléřka na pravém místě. Vše v naprosté spokojenosti. Vřele budu doporučovat. 

Jarmila Holánová


S makléřkou paní Furárovou jsem byl velmi spokojený.Veškerá komunikace s paní Furárovou byla výborná. Proto ji doporučuji všem klientům. Děkuji paní Furárové za profesionální přístup. 

Vlastimil Chytil


Dobrý den, ráda bych se podělila o svou zkušenost s prací realitní makléřky, paní Magdy Furárové. Byli jsme s její ochotou a profesionalitou velice spokojeni. I přes občasně těžkosti vzniklé při převodu plynu a elektřiny na nové majitele bytu jsme zvládli vše úspěšně. Děkuji a přeji hodně úspěchů do další práce. 

Holubářová P.


Rád bych vyjádřil svou spokojenost se spoluprací s paní Magdou Furárovou. Paní Furárová pro mě v minulosti zajišťovala koupi několika bytů a nadále zajišťuje jejich pronájem. Oceňuji na paní Furárové její profesionální a současně lidský přístup, komunikaci a ochotu poskytovat realitní servis i nad rámec jejich povinností. Za sebe tak mohu říci, že paní Furárová svou prací a svým přístupem vytváří dobré jméno Vaší realitce. S pozdravem 

Martin Kořenek


Rád bych tímto poděkoval paní Furárové za pomoc při koupi bytu na ul. Kpt. Jaroše - za ochotu, vstřícnost, cenné rady a vyřízení všech potřebných formalit. Rád se do budoucna vrátím ke spolupráci. Děkuji. Přeji hezký den

Vojvodík Petr


Dobrý den, jako klient musím říct, že jsem byl opravdu velice spokojený se spolupráci s paní Furárovou při prodeji rodinného domu v Rakově. Skutečně velká spokojenost na mé straně s profesionálním přístupem paní Furárové. 

Ing. Bořek Pardubický


Chci poděkovat paní Furárové s pomocí při prodeji našeho bytu. S jejím přístupem k prodeji a vyřízení všech formalit okolo prodeje jsme byli velmi spokojeni. S pozdravem

Stržínek Pavel


Dobrý den, chtěli jsem touto cestou poděkovat makléřce p. Furárové Magdě za vstřícnost a ochotu při našem zájmu o koupi chaty. Byla velmi milá a ochotná, přijela i o víkendu, jakékoliv dotazy odpověděla, jsme velmi spokojení a vřele budeme doporučovat. Přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů.

Holánovi


Děkuji za zprostředkování koupě domu paní Furárové za solidní a vstřícné jednání, za ochotu a trpělivost. Tak má vypadat dle mého profesionalita. S pozdravem spokojení zákazníci - Jan Maňák a Jaroslava Lhotská, Hranice.

Maňák, Lhotská, Hranice